top of page

wt., 05 wrz

|

Webinarium

Niezwykła podróż: 28 lat w menedżerskim świecie - Moje doświadczenia i nauki

Zapraszamy na niezwykłą podróż w głąb menedżerskiego świata, gdzie poznacie niezwykłą historię i bogate doświadczenia dr Artura Smolika, eksperta o bogatej karierze menedżerskiej. 12 różnych branż, 28 lat doświadczenia liderskiego, awanse, sukcesy, porażki, motywacje i lekcje.

Registration is Closed
See other events
Niezwykła podróż: 28 lat w menedżerskim świecie - Moje doświadczenia i nauki
Niezwykła podróż: 28 lat w menedżerskim świecie - Moje doświadczenia i nauki

Czas i lokalizacja

05 wrz 2023, 11:00 – 12:30 CEST

Webinarium

Goście

O wydarzeniu

Zapraszamy na niezwykłą podróż w głąb menedżerskiego świata, gdzie poznacie historię i bogate doświadczenia dr Artura Smolika, eksperta o bogatej karierze menedżerskiej. 12 różnych branż, 28 lat doświadczenia liderskiego, awanse, sukcesy, porażki, motywacje i lekcje.

Długo wyczekiwane webinarium "Niezwykła podróż: 28 lat w menedżerskim świecie - moje doświadczenia i nauki" już niedługo rozpocznie się i będziecie mieli okazję wziąć udział w inspirującym spotkaniu z jednym z cenionych mentorów i liderów biznesu.

Dr Artur Smolik przez wiele lat pełnił kluczowe stanowiska w renomowanych firmach, zdobywając doświadczenie w różnych branżach, w tym TSL, FMCG, retail, e-commerce, dystrybucji, ubezpieczeniach. Jego umiejętność restrukturyzacji i rozwijania podległych jednostek biznesowych, oparta na efektywnym zarządzaniu zespołami i firmami, wywierała ogromny wpływ na rozwój tych organizacji.

Pozwólcie, że przedstawimy Wam kilka z najbardziej imponujących osiągnięć dr Artura Smolika:

  1. Mercus Logistyka / Grupa KGHM: Dyrektor Zarządzający/Operacyjny, odpowiedzialny za restrukturyzację i rozwój sieci sklepów. Opracowanie strategii rozwoju opartej na kluczowych KPIs, co zaowocowało wzrostem sprzedaży i optymalizacją procesów.
  2. Aon Polska: Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu, zajmujący się rozwojem rynków i koncepcją zarządzania ryzykiem biznesowym. Wprowadzenie strategii rozwoju, prowadzącej do znaczącego wzrostu przychodów i efektywności pracowników.
  3. CTL Maczki – Bór S.A. / CTL Logistics Sp. z o.o.: Dyrektor ds. Projektów Strategicznych i Członek Zarządu - CTL Train Sp. z o.o. Odpowiedzialny za opracowanie wdrożenie strategii rozwoju, dzięki któremu firma osiągnęła wzrost EBITDA.
  4. VDS Sp. z o.o.: Dyrektor Zarządzający, kierujący strategicznym definiowaniem profilu działalności i strategii rozwoju firmy. Wdrażanie procesów restrukturyzacyjnych, które przyczyniły się do ponad 200% wzrostu wyników sprzedaży.
  5. Pepsi-Cola: Dyrektor Regionu, uznany i wielkorotnie awansowany profsjonalista i charyzmatyczny lider. Jeden z najmłodszych dyrektorów w historii Pepsi w Polsce. Każdą zarządzaną jednostkę doprowadzał do spektakularnych wyników.

Główne tematy, które poruszymy na webinarium:

1. Żeby zostac liderem trzeba tylko chcieć! - jak awansowałem z kierowcy na kierownika.

2. Czy awans może być karą? - Jaka jest cena za awanse w korporacjach?

3. Czy młody wiek przeszkadza w byciu skutecznym i szanowanym liderem?

4. Czy warto trzymać się jednej branży? Konsekwencje i możliwości dla kariery.

5. Być liderem - moda, czy konieczność?

6. Czy mikromanagement to samo zło?

7. Co trzeba zrobić, żeby zostac prezesem?

8. Sesja Q&A - w tej cześci dr Smolik, będzie odpowiadał na pytania dotyczące kariery menedżerskiej, awansów, zwolnień, funkcjonowania na rynku pracy. 

Nie przegapcie okazji, aby wziąć udział w tym wyjątkowym webinarium! 

Dołączcie do nas, by czerpać z niezwykłego doswiadczenia menedżerskiego.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page