top of page

Rekomendacje

Współpracowałem z wieloma świetnymi Menedżerkami i Menedżerami. To był dla mnie zaszczyt i doskonała lekcja.

Rekomendacje

wideo rozmowa
MariuszTarnowiecki.jpeg

Artur to nowoczesny i efektywny Menedżer. Dzięki wszechstronności i otwartości dobiera styl zarządzania w zależności od potrzeb Firmy i Ludzi. Wprowadza do Swojego zespołu profesjonalizm, zaangażowanie, otwartość na zmiany, skupienie na celu, ogromną przestrzeń do rozwoju i autonomię. 

Pracowałem z Arturem ponad 2,5 roku, dzięki jego wsparciu rozwinąłem się na wielu polach i uwierzyłem w swoje umiejętności. Jako Szef nigdy mnie nie zawiódł, zawsze mogłem liczyć na wsparcie i zaufanie. To inspirujący Menedżer a także świetny Człowiek pełen otwartości i ciekawy ludzi.

1661496368723_edited.jpg

Z pełnym przekonaniem polecam Artura Smolika. Warsztaty, które przeszliśmy wraz z Arturem, w celu wypracowania strategii dla firmy Akson Elektro były dla naszej organizacji niezwykle wartościowe. Czuję, że Artur wniósł wiele, a jego wiedza i doświadczenie pozwoliły nam na zmianę sposobu myślenia i nastawienia. Widzę już konkretną poprawę w naszych działaniach. Jestem pewna, że dzięki warsztatom Akson Elektro będzie się rozwijał we właściwym kierunku. Dziękuję Arturowi za poświęcony czas i zaangażowanie. Polecam go wszystkim, którzy szukają wartościowego szkoleniowca, który z pasją dzieli się swoją wiedzą. 

1645125595947_edited.jpg

Artura miałam okazję poznać w trakcie poszukiwań kompetencji niezbędnych do przeprowadzenia warsztatów rozwojowych dla menadżerów Masterform Sp. z o.o.
Artur to niezwykła osoba, który posiada wysoką wiedzę z zakresu zarzadzania ludźmi, nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną. Otwarcie nastawiony do ludzi i otoczenia. Jasno przekazuje swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie innym.
Współpraca z Arturem
oparta jest na szczerości, otwartości i profesjonalnemu podejściu do budowania świadomości menadżerskiej.

1662622806395_edited.jpg

Artur to niekwestionowany mentor i lider biznesowy! Odznacza się wysoką kulturą osobistą i profesjonalizmem. Ma niesłychaną zdolność słuchania ludzi.
Jego wiedza ekspercka jest imponująca! Artur jest wybitnym fachowcem, co potwierdzają jego znakomite sukcesy.
Fantastycznie, iż
łączy w swojej pracy wszystkie aspekty związane z zarządzaniem. Zarówno te twarde jak i miękkie. Takie holistyczne podejście to klucz do sukcesu!

DawidDobrzyński.jpeg

Artur jest świetnym i wszechstronnym managerem, potrafiącym bez przeszkód odnaleźć się w każdej nowej branży. Skutecznie motywuje współpracowników, wyznacza jasne cele, a przy tym realizuje wysokie standardy etyki biznesowej. Cieszę się, że Artur był moim szefem – otwartym na pomysły, z entuzjazmem przekazującym swoją wiedzę nawet tym na najniższych szczeblach firmowej hierarchii. 

Zastanawiasz się jak rozwijać firmę poprzez coraz bardziej profesjonalnych menedżerów, którzy potrafią sprawić, aby Pracownicy z przyjemnością przychodzili do pracy, Klienci byli zadowoleni, a Udziałowcy mogli dostrzegać wzrost wartości firmy?

bottom of page