top of page

Rekomendacje

Współpracowałem z wieloma świetnymi Menedżerkami i Menedżerami. To był dla mnie zaszczyt i doskonała lekcja.

Rekomendacje

wideo rozmowa
MariuszTarnowiecki.jpeg

Artur to nowoczesny i efektywny Menedżer. Dzięki wszechstronności i otwartości dobiera styl zarządzania w zależności od potrzeb Firmy i Ludzi. Wprowadza do Swojego zespołu profesjonalizm, zaangażowanie, otwartość na zmiany, skupienie na celu, ogromną przestrzeń do rozwoju i autonomię. 

Pracowałem z Arturem ponad 2,5 roku, dzięki jego wsparciu rozwinąłem się na wielu polach i uwierzyłem w swoje umiejętności. Jako Szef nigdy mnie nie zawiódł, zawsze mogłem liczyć na wsparcie i zaufanie. To inspirujący Menedżer a także świetny Człowiek pełen otwartości i ciekawy ludzi.

1661496368723_edited.jpg

Z pełnym przekonaniem polecam Artura Smolika. Warsztaty, które przeszliśmy wraz z Arturem, w celu wypracowania strategii dla firmy Akson Elektro były dla naszej organizacji niezwykle wartościowe. Czuję, że Artur wniósł wiele, a jego wiedza i doświadczenie pozwoliły nam na zmianę sposobu myślenia i nastawienia. Widzę już konkretną poprawę w naszych działaniach. Jestem pewna, że dzięki warsztatom Akson Elektro będzie się rozwijał we właściwym kierunku. Dziękuję Arturowi za poświęcony czas i zaangażowanie. Polecam go wszystkim, którzy szukają wartościowego szkoleniowca, który z pasją dzieli się swoją wiedzą. 

PiotrSopel_edited.jpg

I would like to recommend Arthur, to anyone looking for an energetic and passionate and independent manager. Great reading of expectations and connivance in achieving goals are, in my opinion, his hallmarks. An excellent team member and a courageous leader.

1662622806395_edited.jpg

Artur to niekwestionowany mentor i lider biznesowy! Odznacza się wysoką kulturą osobistą i profesjonalizmem. Ma niesłychaną zdolność słuchania ludzi.
Jego wiedza ekspercka jest imponująca! Artur jest wybitnym fachowcem, co potwierdzają jego znakomite sukcesy.
Fantastycznie, iż
łączy w swojej pracy wszystkie aspekty związane z zarządzaniem. Zarówno te twarde jak i miękkie. Takie holistyczne podejście to klucz do sukcesu!

DawidDobrzyński.jpeg

Artur jest świetnym i wszechstronnym managerem, potrafiącym bez przeszkód odnaleźć się w każdej nowej branży. Skutecznie motywuje współpracowników, wyznacza jasne cele, a przy tym realizuje wysokie standardy etyki biznesowej. Cieszę się, że Artur był moim szefem – otwartym na pomysły, z entuzjazmem przekazującym swoją wiedzę nawet tym na najniższych szczeblach firmowej hierarchii. 

Zastanawiasz się jak rozwijać firmę poprzez coraz bardziej profesjonalnych menedżerów, którzy potrafią sprawić, aby Pracownicy z przyjemnością przychodzili do pracy, Klienci byli zadowoleni, a Udziałowcy mogli dostrzegać wzrost wartości firmy?

bottom of page