top of page

wt., 05 mar

|

Webinarium

Sztuka skutecznej komunikacji - praktyczne rady dla liderów

Poznaj praktyczne wskazówki w zakresie skutecznej komunikacji w zespole i Twojej firmie.

Registration is Closed
See other events
Sztuka skutecznej komunikacji - praktyczne rady dla liderów
Sztuka skutecznej komunikacji - praktyczne rady dla liderów

Czas i lokalizacja

05 mar 2024, 12:00 – 13:00 CET

Webinarium

Goście

O wydarzeniu

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na praktyczne webinarium, które odbędzie się 5 marca 2024 roku o godz. 12:00.

Dr Artur Smolik zaprasza, aby przyjrzeć się elementom skutecznej komunikacji, jako kluczowej kompetencji menedzerskiej.

"Sztuka skutecznej komunikacji" - niezwykłą podróż przez świat narzędzi, technik ale także perswazji, empatii i wpływu, zaprojektowaną specjalnie dla skutecznych liderów i liderek, którzy pragną skonfrontować lub podnieść swoje umiejętności na nowy, wyższy poziom.

Zakres tematyczny webinarium, będzie oparty na kompetencjach menedżerskich, czyli niezbędnych do skutecznego zarzadzania zestawie umiejetnosci, doświadczeń i postaw skutecznego lidera.

Kompetencje komunikacyjne - obejmują umiejętność jasnego i skutecznego przekazywania informacji, zarówno wewnętrznie w organizacji, jak i na zewnątrz. To również umiejętność słuchania i zrozumienia potrzeb innych.

W skład tej kompetencji wchodzą:

  • Jasne przekazywanie informacji, czyli umiejętność formułowania i przekazywania komunikatów w sposób klarowny, aby uniknąć nieporozumień.
  • Skuteczna komunikacja wewnętrzna, czyli budowanie efektywnej komunikacji między różnymi obszarami i poziomami organizacji, co umożliwia płynny przepływ informacji.
  • Skuteczna komunikacja na zewnątrz, czyli miejętność reprezentowania organizacji w kontakcie z klientami, partnerami biznesowymi oraz społecznością zewnętrzną.
  • Umiejętność słuchania i empatii, czyli aktywne słuchanie innych oraz zdolność do wczuwania się w ich perspektywę i potrzeby.
  • Dopasowanie komunikacji do odbiorcy, czyli umiejętność dostosowywania stylu komunikacji do różnych osób i sytuacji, co pozwala na skuteczniejsze przekazywanie wiadomości.
  • Rozwiązywanie konfliktów komunikacyjnych, czyli skuteczna identyfikacja i rozwiązywanie sytuacji, w których dochodzi do nieporozumień lub konfliktów wynikających z komunikacji.

W ciągu zaledwie 60 minut poznasz tajniki efektywnej komunikacji, które są kluczową kompetencją menedżerską XXI wieku.  

Dowiesz się także, jak pokonać bariery komunikacyjne, jak zarządzać komunikacją i zespołem, by inspirować i motywować, oraz jak zarządzać konfliktem, aby zamienić go w konstruktywne rozwiązanie.

Nasze webinarium to nie tylko teoria. To praktyczne sugestie i podzielenie się moim, ponad 28-letnim doświadczeniem w zarządzaniu, które mogą sprawić, że Twoje kompetencje komunikacyjne zyskają przestrzeń  do rozwoju. 

Odkryjesz, jak być słuchanym i jak słuchać, by naprawdę rozumieć i być rozumianym.

Zapisz się już dziś i zacznij tworzyć głębsze, bardziej znaczące relacje zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. 

Zapisz się już teraz i dołącz do naszego profasjonalnego grona uczestników!

Udział w webinarium jest BEZPŁATNY, jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego serdecznie zachęcamy do jak najszybszej rejestracji.

Dołącz do nas i razem odkrywajmy tajniki sukcesu nowoczesnego menedżera!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page